Співпраця

Чому ж саме «Едісан»? Наші переваги:

 • Висока якість продукції

  В умовах конкуренції виробництво фірми вийшло на новий рівень якості, яка контролюється від закупки виключно кращої імпортної сировини до отримання готової продукції клієнтом. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому надаємо гарантію на всі його категорії: від простих до надскладних.
 • Широкий асортимент продукції

  Фірма «Едісан» має унікальні розробки художніх та об’ємних виробів на будь-який смак, які не залишать байдужими жодного клієнта. Більше того, команда досвідчених дизайнерів допоможе втілити в життя Ваші особисті ідеї. Щоб переконатися в цьому, запрошуємо Вас відвідати наші виставкові зали, адреси яких Ви зможете знайти у розділі Контакти.
 • Індивідуальний підхід

  Завдяки нашим технічним дизайнерам Ви можете замовити фасади не тільки  за нашими розробками, а також корегувати їх і пропонувати власні ескізи, які ми виконаємо, якщо вони не суперечать технологічним обмеженням виробництва.
  У нас немає стандартних розмірів і Ви зможете замовити будь-яку кількість фасадів від однієї деталі без додаткової оплати
  Зручні способи оплати для Вас (готівка, банківська картка чи рахунок-фактура)
  Ви можете отримати товар у нас або ми відправимо його Вам будь-яким зручним для Вас перевізником
  Ми прикладаємо всі зусилля, щоб будь-яка Ваша ідея втілилася в життя і Ви залишилися задоволені
 • Гнучка система знижок

 
Ми завжди відкриті для співпраці. Ми зацікавлені у встановленні надійних партнерських відносин і готові втілити в реальність будь-які Ваші ідеї. Переконайтесь самі в тому, що купуючи безпосередньо у виробника, Ви отримуєте якісну і надійну продукцію за доступними цінами!
Пользовательская инструкция mitsubishi heavy на русском.